Silvets – Czy faktycznie działają?

przez | 20 września 2018

silvetsOtyłość to choroba dzisiejszych czasów, istnieją jednak rozwiązania, które mogą być pomocne w walce z nią. Profesjonalni dietetycy i naukowcy szukają preparatu, który będzie na tyle skoncentrowany i bezpieczny, że będzie się nadawał do użytku codziennego dla osób odchudzających. Czas odchudzania to niezwykle wymagający proces, którego zwieńczeniem jest piękna wymodelowana sylwetka. Na ten sukces składa się wiele bardzo ważnych czynników takich jak dobrze zbilansowana dieta, regularne ćwiczenia czy odpowiednia suplementacja, która może być bardzo pomocna w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Suplementację możemy stosować w różnych formach kapsułek, tabletek, proszków, plastrów, aerozoli, a nawet koktajli. Ku zdziwieniu konsumentów duża ilość z nich okazuje się nieskuteczna w swoim działaniu. Niedawno na rynek został wprowadzony nowy suplement w formie kapsułek na odchudzanie pod nazwą Silvets. Dlatego coraz więcej potencjalnych konsumentów zadaje sobie pytanie:

Czy jest to skuteczny preparat?

Unikalny skład, pochodzenia naturalnego

Ostatnie badania dowodzą, że coraz więcej osób stosujących ten preparat zrzuciło zbędne kilogramy, dzieje się to z powodu jego niezwykłych właściwości prozdrowotnych. To działanie Silvets jest uzależnione od jego kompleksowego składu, w którym znajdziemy:

  • Jagody Acai – Mają za zadanie dodawać siły witalnej, energii do życia oraz usprawniać metabolizm.
  • Wyciąg z zielonej herbaty – Również ma zdolność poprawiania przemiany materii, ale także ogranicza nasz apetyt, jednocześnie zapobiega pojadaniu między posiłkami oraz wspomaga układ pokarmowy w trawieniu tkanki tłuszczowej z nietypowych i trudnych partii ciała.
  • Cayenne – Pieprz, ekstrakt z papryki chili, jego ostre działanie, w kutek podniesienia ciepłoty ciała, spala tłuszcze i przyśpiesza metabolizm nawet podczas prozaicznych czynności jak sen.
  • Bioperine – Wspomaga prace układu pokarmowego oraz przyśpiesza jego funkcjonowanie podczas trawienia pokarmów.
  • Winian l-karnityny – Przemienia tłuszcze w energię potrzebną do życia oraz wzmaga szybkość trawienia pokarmów.
 • Guarana – Wyciąg z nasion tej rośliny odpowiada za odpowiedni przyrost energii.

Szczegółowy skład suplementy znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na etykiecie samego preparatu. Przed użyciem zaleca się skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą, a szczególnie w przypadku ciąży i karmienia piersią.

Efekty stosowania

Skuteczność produktu zależy od stylu życia, jaki prowadzimy. Stosując Silvets najlepsze rezultaty uzyskamy jeżeli zadbamy o zdrową dietę zgodnie z naszym zapotrzebowaniem kalorycznym oraz regularne ćwiczenia. Działając wielowarstwowo na naszą tuszę osiągniemy niezwykłe efekty, a dawkowanie Silvets zapewni nam:

  • Uczucie sytości – Zmniejszymy chęć na podjadanie między posiłkami i w ten sposób zadbamy o zdrową dietę i wymarzoną sylwetkę.
  • Więcej energii – Stosowanie kapsułek Silvets poprawia metabolizm i wspomaga układ pokarmowy. Organizm lepiej gospodaruje zapasami tłuszczów, przemieniając je w ciągu dnia w energię, a nie w odłożoną tkankę tłuszczową.
  • Lepsze samopoczucie – Dzięki zauważalnym efektom, w postaci utraty kilogramów czujemy się lżejsi i szczęśliwsi.
  • Znikną problematyczne miejsca – Kompleksowe działanie Silvets wspomaga gospodarkę hormonalną organizmu oraz odkładanie tłuszczów w organizmie. Redukując ilość odłożonej tkanki tłuszczowej, leczy z wszelkich kompleksów.
 • Bez ryzyka efektu jojo – Nie musisz się martwić, że przytyjesz dwa razy więcej niż schudłeś/aś! Działanie aktywne Silvets dociera do wnętrza organów i stabilizuje ich zapotrzebowanie kaloryczne.

Opinie o Silvets

Wiele konsumentów oczekuje szybkich zauważalnych zmian, a producent zaznacza, iż Silvets to suplement diety, czyli dodatek do zdrowego stylu życia i nie można go traktować jako leku na otyłość. Jak twierdzą internauci, Silvets ma wieloskładnikową zawartość i działa kompleksowo, dlatego na efekty trzeba poczekać, szybka utrata wagi mogłaby być niezdrowa i przyczynić się do powstania efektu jojo. Preparat jest bezpieczny, ponieważ jego składniki aktywne są pochodzenia naturalnego.

Producent zastrzega sobie, że stężenie suplementu jest bardzo wysokie i zaleca odpowiednie stosowanie tego produktu.

silvets tarczycanetpl by anna chmielewska

Gdzie kupić i jak stosować?

Kapsułki Silvets są sprzedawane tylko ze strony producenta i ich cena to ok.159 złotych. Obecnie można natrafić na szeroką gamę promocji.

  • Pakiet Podstawowy – zawiera 60 kapsułek (Starczają na miesiąc)
  • Pakiet Standard – zawiera 180 kapsułek ( Starczą na 3 miesiące)
 • Pakiet Optymalny – zawiera 6 opakowań, czyli 360 kapsułek ( Polecana edycja, która wystarczy aż na pół roku dawkowania).

Kapsułek Silvets nie ma możliwości zakupienia w aptece stacjonarnej bądź internetowej. Jedynym sposobem nabycia ich są zakupy na stronie producenta. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ mamy pewność, że nabyliśmy oryginalny produkt, na który zostanie nam udzielona gwarancja. Dlatego jest to ważna kwestia, jeżeli chodzi o suplementy. W tym przypadku z każdymi wątpliwościami możemy zwrócić się do producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*