Restrykcyjna dieta kopenhaska poprawiająca przemianę materii

przez | 4 listopada 2014

dieta3W okresie wiosennym wiele osób postanawia przejść na dietę. Szczególną popularnością cieszą się tu takie systemy żywienia, które dają szybkie i trwałe efekty. Popularna dieta kopenhaska spełnia właśnie te kryteria. Przeprowadzenie całej diety trwa około dwóch tygodni. W tym czasie należy bardzo restrykcyjnie trzymać się jadłospisu, który dokładnie opisuje jakie produkty należy jeść w ciągu dnia. Po przeprowadzeniu kuracji można liczyć nie tylko na zmniejszenie wagi, ale także na lepsza przemianę materii, co gwarantuje długie utrzymanie efektów.

To co jemy wpływa nie tylko na stan naszej wagi ale również na naszą cerę, włosy i samopoczucie, dlatego powinniśmy na stałe wprowadzić do naszego jadłospisu potrawy i produkty, które nie tylko pomagają zachować szczupłą sylwetkę ale również piękną i promienną cerę, lśniące włosy oraz odpowiednie nawilżenie skóry. Przede wszystkim dieta kopenhaska jadłospis uwzględnia w menu dużo cytrusów oraz naparów z zielonej herbaty i z bratka. Herbatka ziołowa z dodatkiem bratka jest w stanie zdziałać cuda z cerą, pomaga ją oczyścić oraz usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia.

Na cerę pozytywnie wpływają oleje roślinne, kiełki pszenicy i wszelkiego rodzaju zboża, które zawierają również dużo błonnika, odpowiedniego do oczyszczania i detoksykacji organizmu. Mówi się, że dieta kopenhadzka jest dla każdej kobiety zegarem młodości. Witaminę C, która rozświetla i pozwala na zachowanie promiennej cery znajdziemy cytrusach, większości owoców oraz w kwaszonkach, kapuście i ogórkach, które w Polsce są niezwykle popularne do kwaszenia. Kawa, palenie papierosów jedynie poszarzają cerę i sprawiają, że staje się ona mało promienna, warto więc zadbać o odpowiednie rozświetlenie dietą.

 

Jedna myśl nt. „Restrykcyjna dieta kopenhaska poprawiająca przemianę materii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*