Dieta kopenhaska i odchudzanie się mężczyzn

Największą przypadłością trapiącą mężczyzn, kiedy mówimy o nadwadze jest duży brzuch. Najgorsze jest to, że właśnie najtrudniej pozbyć się tych dodatkowych kilogramów przez które urósł nam brzuch i potworzyły się tak zwane boczki. Czy zatem istnieje coś co możemy określić jako dieta mężczyzn? Nie bardzo, ponieważ istnieje wiele jadłospisów, a różnią się one od siebie znacznie i jedynym czynnikiem wspólnym jest tu ćwiczenie, co przecież nie jest dietą.

 

Dobrym rozwiązaniem może się okazać dieta kopenhaska 13 dniowa, która to właśnie trwa prawie dwa tygodnie i ani dnia dłużej. Na pewno mówimy tu o dość drastycznym procesie, gdyż diametralna zmiana nawyków żywieniowych może okazać się „szokiem” dla naszego organizmu. Jednak to w tym właśnie rzecz, by tak się stało. 3 posiłki dziennie, które składają się z chudego mięsa, warzyw i jaj, popijane kawą lub zieloną herbatą i zawsze o tych samych porach, to właśnie zasady diety kopenhaskiej. Jednak jeżeli mężczyzna chce się pozbyć brzucha powinien ustalić sobie plan treningowy, a wspomniana dieta 13 dniowa będzie jednym z czynników takiej walki z nadwagą.

Wiadomo, że dieta i odchudzanie nierozerwalnie się łączą ze sobą. Jest to bowiem ustalenie danego jadłospisu, a także ograniczenie, lub zupełne wyzbycie się z menu pewnych potraw, które z reguły i nie bez podstaw są uznawane za niezdrowe i tuczące.

 

Leave a Comment

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.