Dieta 13-dniowa zwana dietą kopenhaską

przez | 28 sierpnia 2018

Jaką dietę wybrać by skutecznie się odchudzić? Jedną z polecanych diet jest tak zwana dieta kopenhacka. Uważana ona jest za dietę bardzo skuteczną, gdzie można w ciągu krótkiego czasu pozbyć się od kilku do nawet kilkunastu kilogramów. Przez wielu żywienie w myśl tej diety określane jest mianem bardzo restrykcyjnego. Cały cykl trwa zaledwie 13 dni.

 

Jadłospis w przypadku diety kopenhaskiej

 

Jeżeli mówimy tu o czymś takim, jak dieta kopenhaska przepis, to mamy tutaj 3 posiłki dziennie, zawsze o tych samych porach. Jadłospis aby nie był monotonny powinien być zmieniany tak, aby w trakcie całego procesu dwukrotnie jeść to samo w trakcie trzech dziennych posiłków, ale w odstępstwie tygodnia. Wyjątkiem jest tu ostatni, 13-ty dzień. Jeżeli chodzi o płyny to wskazana jest czarna kawa, zielona herbata i sok z cytryny. Posiłki powinny składać się z chudego mięsa, takiego jak choćby wołowina, warzyw, oraz z jaj. Możemy też jeść twaróg naturalny, odrobinę chudej szynki i gotowaną rybę. Wszystko można doprawiać łyżką oliwy z oliwek. Co do godzin posiłków to śniadanie powinno być spożywane między 8, a 9, obiad między 12, a 14, kolacja przed 18-tą.

Jeżeli zainteresuje nas temat dieta kopenhadzka forum, to dowiadujemy się tu wielu pozytywnych opinii, oraz tego, że już po czterech dniach możemy pozbyć się 2, 3 kg. Przeczytamy też, że początki są trudne, ale z czasem człowiek się przyzwyczaja i później jest już łatwiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*