Adipex – czeski lek na odchudzanie czy dopalacz?

przez | 25 września 2018

00a3c46fcf98151b5b2015bc550f7a42Produkcji czeskiej Adipex to lek odchudzający dla osób, które spożywają znacznie więcej kalorii niż wynosi ich zapotrzebowanie kaloryczne. Ma silne i ekspresowe działanie, a efekty jego stosowania to zauważalne zmiany w postaci utraty kilogramów. Wbrew pozorom nie jest to lek, który cudownie nas odchudzi. Ma również swoje wady, w postaci skutków ubocznych, dlatego warto dokładnie się zapoznać z działaniem Adipex.

Z powodu wielu szkodliwych działań niepożądanych Adipex Retard jest nielegalny w wielu krajach Unii Europejskiej oraz także w Polsce. Dostać go można poprzez czarny rynek, dlatego nikt nam nie zagwarantuje, że skład jest zgodny z treścią ulotki. Istnieje ryzyko utraty zdrowia fizycznego i psychicznego, co dla niektórych niestety nie jest wystarczającym argumentem. Adipex jest coraz częściej popularny także w sieci internetowej, gdzie wiele stron oferuje sprzedaż tych nielegalnych tabletek.

Adipex, który można nabyć z niepewnych źródeł internetowych, posiada prawdopodobnie szereg substancji psychoaktywnych, w tym prawidłowa substancja czynna – fentermina. Jest to pochodnia dobrze znanej wszystkim amfetaminy.

Skład i działanie – Adipex

Lek odchudzający Adipex ma w swoim składzie pochodną tego popularnego narkotyku, dlatego powinno być to głównym wystrzeganiem się tego specyfiku. Jego działanie polega na tym, że oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy, gdzie powstają wszystkie sygnały dotyczące głodu i sytości. Dzięki działaniu Adipex dochodzi do zaburzenia tych impulsów i uczucia głodu, a tym samym nie czujemy głodu i potrzeby posilenia się. Skutkiem tego nie odczuwamy ochoty na jedzenie oraz nie mamy uczucia pustego żołądka czy chęci jego zapełnienia.

Fentermina ma znacznie dalsze działanie niż tylko powstrzymywanie łaknienia. Podczas reakcji substancji chemicznych naszego organizmu następuje wyrzut noradrenaliny, dopaminy i serotonina. Oprócz wspaniałego samopoczucia i świetnego humoru powoduje w naszym ciele wzrost ciśnienia i zmiany świadomości, dlatego warto pomyśleć, zanim sięgnie się po niesprawdzony lek.adipex   tmp600

Efekty stosowania – Adipex

Celem producenta jest zachęcenie do stosowania Adipex poprzez obietnicę wytłumienia pragnienia głodu. Dzięki jego działaniu mamy również wrażenie długotrwałej sytości, bez nieustannych myśli o ulubionych smakołykach, dlatego zanika apetyt, a pojawia się niechęć do jedzenia. Dlatego jest niebezpieczny również pod tym względem. Stosowanie go może się przyczynić do jedzenia za mało w stosunku do swojego zapotrzebowania kalorycznego. W tej sytuacji narażamy się ciało na zburzenie pracy wszystkich układów organizmu oraz na głód, którego nawet nie czujemy.

Spożywając tabletki Adipex może dojść do dostarczania niewystarczającej ilości kalorii, co będzie skutkiem braku energii życiowej, depresji i wycieńczenia. Osoby otyłe, które mają odłożone dużo tłuszczu podczas kuracji tym preparatem mogą zauważyć bardzo duże spadki wagi nawet do 15 kilo w miesiąc, a im waga mniejsza, tym wolniej będzie się organizm pozbywał tkanki tłuszczowej.

Skutki uboczne kuracji Adipexem

Do działań niepożądanych zalicza się takie jak:

  • Wzrost ciśnienia oraz przyśpieszone bicie serca
  • Bóle, zawroty głowy
  • Intensywne pocenie się
  • Drżenie kończyn
  • Częste wymioty i nudności
  • Duszności
  • Dolegliwości związane z układem nerwowym
  • Niepokój.

W trakcie stosowania preparatu Adipex nasze serce jest bardzo obciążone oraz mniej wydolne. Narażamy się również na ryzyko nadciśnienia tętniczego, uszkodzeń zastawek, zawałów czy krwotoków wewnętrznych.

Zawartość substancji psychoaktywnych zwartych w Adipexie powoduje stany nadpobudliwości, nadmiar energii, euforie, słowotok czy nie opanowane myśli, a także stany wahań nastroju, w tym agresywnych zachowań, zaburzenia koncentracji, osobowości i myślenia. Dłuższe stosowanie suplementu może się skończyć nałogiem, a również załamaniem i depresją.

Cena preparatu

Cena nie jest zachęcająca. Stosowanie Adipex może się mieć skutki, na którym ucierpi nie tylko zdrowie. Adipex jest dostępny w sieci internetowej za ok. 150 złotych za 30 sztuk, 300 zł za 60 sztuk, 400 zł za 90 sztuk.

Kupując Adipex ze źródeł takich jak Internet nie mamy pewności czy jest to produkt, który chcemy zamówić, ponieważ możemy trafić na oszusta, któremu zależy tylko na naszych pieniądzach.

Czy warto kupić Adipex?

Jeżeli mamy za dużo pieniędzy i chęć ryzykowania własnym zdrowiem i życiem. To Adipex będzie doskonałym rozwiązaniem. Pochodzący z nieznanego źródła, wprowadza bardzo dotkliwe efekty uboczne.

Jeśli jednak chcemy zadbać o swoje zdrowie, a tym samym schudnąć możemy wybrać znacznie lepsze rozwiązanie, jakim będzie suplement diety Green Barley Plus. Stosując ten preparat nie musimy się obawiać o stan nasze zdrowia i życia. Ponadto nie powoduje on żadnych skutków ubocznych oraz działań nie pożądanych, ponieważ jest on tylko na bazie naturalnych składników, a one dostarczają nam niezbędne witaminy, mikroelementy, które w odpowiedni sposób wspomogą nasze odchudzanie. Warto zaznaczyć także, że prawidłowe zgubienie kilogramów odbywa się poprzez regularne ćwiczenia oraz odpowiednio dobraną dobrze zbilansowaną dietę.

Green Barley Plus to naturalny i bezpieczny zamiennik dla Adipex, dlatego warto przemyśleć zakup suplementu diety, który również zagwarantuje nam hamowanie apetytu i zwiększy przemianę metabolizmu, ale bez skutków ubocznych.

green barley plus kuchnia

Czytaj też:

Meridia – lek na odchudzanie i jego działania niepożądane

Clenbuterol – nowy lek o działaniu odchudzającym czy realne zagrożenie dla naszego zdrowia?

MySimba, czyli o niebezpieczeństwie leków na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*